Nazywam się Aneta Bajer. Pracuję jako True Self Embodiement Coach.

Pomagam coachkom i terapeutkom, które czują sie zmęczone, wyczerpane uniknąć wypalenia zawodowego, pracować w zgodzie ze sobą i tworzyć zdrową przestrzeń do transformacji dla Klientów/Pacjentów.


Moją misją życiową jest zapraszanie do prawdziwego i głębokiego kontaktu ze sobą i swoim ciałem oraz inspirowanie do obejmowania i integrowania swojego człowieczeństwa i autentyczności.

Wierzę, ŻE...

teraz jest najlepszy czas na poszerzenie tradycyjnych nurtów i podejść do pracy z drugim człowiekiem o pracę w przestrzeni serca , obecności i ucieleśnienia.

 

Oraz na tworzenie zdrowej przestrzeni zarówno do transformacji dla Klientów/Pacjentów, jak i zadbanie w tym o siebie. Pracę w zgodzie ze sobą, bez poświęcania i zatracania w  tym siebie.

MOJA HISTORIA

Odkąd pamiętam od zawsze interesowała mnie psychologia i socjologia, wnętrze człowieka i jego emocje oraz to czym jesteśmy powodowani w życiu. Jestem wieloletnim praktykiem pracy wewnętrznej, rozwoju osobistego i duchowego.

 

W 2017 roku  doświadczyłam wypalenia zawodowego. Moje dotąd poukładane, stabilne i szczęśliwe na zewnątrz życie, stało się frustrujące i rozczarowujące. Część mnie dawała mi coraz częściej i intensywniej znać, że jest coś więcej niż to, by żyć zgodnie z zewnętrznym i narzuconym z góry uwarunkowaniem.

 


MOJA DROGA I self medicinE

Od tego czasu przeszłam przez wiele swoich własnych procesów wewnętrznych, które przetransformowały mnie oraz moje podejście do siebie, życia oraz pracy z drugim człowiekiem. Jestem certyfikowanym coachem w podejściu Zen Coachingu i regularnie od 7 lat pracuję z Klientami, towarzysząc im w ich podróżach wgłąb siebie i wewnętrznych transformacjach.


Mój własny rozwój poprzez terapie,  kontynuowanie ścieżki Zen Coachingu, pogłębione treningi z ważnych obszarów pracy wewnętrznej oraz pracy z drugim człowiekiem, pogłębianie i poszerzanie samoświadomości i uważności sprawiły, że stworzyłam swój autorski program.  


SELF MEDICINE to program dla kobiet zawodowo zajmujących się pomaganiem innym, który powstał z głębokiej tęsknoty mojego serca i potrzeby realizacji mojej Dharmy w świecie. Obecnie pomagam psycholożkom, terapeutkom i coachkom uniknąć wypalenia, pracować w zgodzie ze sobą i tworzyć zdrową przestrzeń do transformacji dla Klientów/Pacjentów.

 

Ukończyłam V Trening Zen Coachingu w Polsce. Jestem certyfikowąną coachką w tym podejściu. Brałam także udział w treningach pogłębionych Zen Coachingu, m.in w Szwecji. Asystowałam w intensywnym VI treningu Zen Coachingu w Polsce.

 

Uczestniczyłam w treningach i szkoleniach z Svagito Liebermeister w obszarze pracy coachingowej i terapeutycznej, mi.in.” Praca z ludźmi. Zasady uzdrawiania traumy” w Szwecji.

 

Jestem też trenerką Yin Yogi. Ukończyłam trening “Yin Yoga dla coachów i terapeutów” w Amsterdamie. 

Brałam także udział w wielu warsztatach rozwoju osobistego/wewnętrznego oraz tantrycznych.

 

głęboko wierzę, że...

 1. Wierzę w nowy paradygmat i holistyczne podejście do człowieka i pracy z nim.
 2. Wierzę, że jako osoby tworzące przestrzeń dla innych do transformacji potrzebujemy równocześnie zadbać o siebie i o to by nasza praca byłą w zgodzie z nami.
 3. Wierzę, że nasza obecność i miłość są fundamentalne w pracy z drugim człowiekiem. Metody i narzędzia są drugorzędne.
 4. Wierzę, że prawdziwy kontakt ze sobą i ze swoim ciałem jest najlepszym sposobem na to by uniknąć wypalenia, pracować w zgodzie ze sobą i tworzyć zdrową przestrzeń do transformacji dla Klientów/Pacjentów.
 5. Wierzę, że nasza własna praca wewnętrzna potrzebuje odbywać się równocześnie z pracą z drugim człowiekiem.
 6. Wierzę, że potrzebujemy obejmować i integrować siebie i swoje własne człowieczeństwo pracując z innymi, a nie je wypierać.
 7. Wierzę, że możemy uczyć się także wciąż o sobie podczas pracy z drugim człowiekiem. Szczególnie o tym co nas dotyka, uruchamia.
 8. Wierzę, że jako osoby trzymające przestrzeń dla innych potrzebujemy dbać o siebie każdego dnia na wszystkich poziomach cielesnym, umysłowym, duchowym i energetycznym.
 9. Wierzę, że to na ile jesteśmy w sobie, w swoim ciele obecne podczas sesji jest kluczowe by zostawać w kontakcie ze sobą i swoim doświadczeniem równocześnie tworzyć zdrową przestrzeń do transformacji dla Klientów/Pacjentów.
 10. Wierzę w to, że to co nas uruchamia podczas sesji jest świetną możliwością zaproszeniem do samorefleksji i własnej pracy wewnętrznej.
 11. Wierzę w to, że potrzebujemy pozwolić emocjom być odczutymi w ciele by mogły się wysycić.
 12. Wierzę w to, że nasza zdolność do tworzenia zdrowej przestrzeni dla innych jest wprost proporcjonalna do tego na ile my same tworzymy taka przestrzeń dla samych siebie.