fbpx
TO TWOJA WŁASNA DROGA, LECZ NIE MUSISZ NIĄ
IŚĆ W SAMOTNOŚĆI.

Poznaj opinie tych, które zaufały tej podróży.


DZIĘKUJĘ OD SERCA!

"Obserwuję siebie znacznie bardziej świadomie, mam więcej wewnętrznego spokoju i mocy. Jestem pełniejsza."

„Przed rozpoczęciem programu byłam już w procesie zmiany, przeszłam, kilka procesów rozwojowych ale czułam  mocno, że potrzebuję wrócić do swojej kobiecej mocy, że brakuje mi mojego żeńskiego pierwiastka. Wysłałam  mocną intencje do absolutu, pojawiłaś się Ty. Ani chwili się nie wahałam, wiedziałam, że to będzie dokładnie to czego potrzebuję. Szczególnie że mój proces zdrowienia już dobiegał końca i potrzebne mi było Self Medicine żeby ten ostatni etap otworzył nowa piękną przestrzeń 

W czasie miesiąca absolutnie zmieniła się energia i ludzie w mojej rzeczywistości. Tak naprawdę to jest bardzo wymierny efekt. Odeszły stare traumy, mnóstwo zatrzymanych w ciele emocji nareszcie uwolniłam. Ludzie którzy byli dla mnie „trudni” zniknęli lub relacje bardzo się rozluźniły a w to miejsce pojawiły  się nowe istoty. Wiosna zawsze dla mnie jest czasem wymiany energii, a tym razem to ma to też bardzo materialny wymiar. Jest też bardzo dużo odkryć i zmian w moim wnętrzu, jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa że tak się to podziało.

To bardzo transformujące doświadczenie. Obserwuję siebie znacznie bardziej świadomie, mam więcej wewnętrznego spokoju i mocy. Jestem pełniejsza. Lubię i akceptuję też znacznie bardziej moje jest jakie jest. Z wielka radością nauczyłam się przytulać ciepło te części mnie których dotąd nie akceptowałam. To niezwykłe odkrycie, że jeśli przestanę walczyć z ego to ono też już nie ma powodu być moim wrogiem W dłoniach serca jest troskliwym opiekunem i łączy się z ciekawym obserwatorem. Moje ciało przestało mnie ograniczać a jest moim mądrym odważnym Tygrysem. Zauważam to na poziomie biologii – proces odmłodził moje ciało i przyniósł mi mnóstwo radości życia i energii.

Moja rzeczywistość stała się piękną przestrzenią, w której jest miejsce na wszystko i wszystkich a jednocześnie niczego ani nikogo nie brakuje.

Self Medicine to bardzo mocny i głęboki proces stworzony z wielką intuicją. Transformacja dokonuje się we wszelkich obszarach i poziomach. To lekarstwo doskonałe – działa precyzyjnie w miejscu gdzie potrzebne jest uzdrowienie a skutki uboczne wspierają proces. Jestem Ci bardzo wdzięczna Aneto za uważny udział i wsparcie pełne troski i miłości. Program który stworzyłaś ma w sobie ta niezwykłą „boską cząstkę” dlatego myślę, że jest wart bardzo wiele. Zdecydowanie chcę go kontynuować i polecam każdej kobiecie szukającej dla siebie uzdrawiającej Mocy”

Maria gajewska

multilingual Coach, Mentorka i Trenerka zmiany z wieloletnim doświadczeniem.
Project i Event Manager, Terenerka Personalna. Kreatorka i Managing Director qviv.eu